Vivax ACP-12CH35AERI+ R-Design 3.5kW R32 MONO OLDALFALI KLÍMA SZETT (A+++)
ACP-12CH35AERI+ R32
  • Névleges fűtőteljesítmény (kW): 3,81
  • Névleges hűtőteljesítmény (kW): 3,52
  • Munkaterület fűtés közben (W): -25 °C ≤ T ≤ 24 °C
  • Működési terület hűtéskor: -15 °C ≤ T ≤ 50 °C
  • SCOP együttható: 4,6
  • SEER együttható: 8,5
Bővebb leírás
Termék elérhetőség: Készleten, várható kiszállítás 1-2 munkanap
Raktáron található mennyiség: 10 darab
Leírás
A Vivax R+ design ACP-12CH35AERI+ R32 légkondicionáló névleges fűtőteljesítménye 3,81 kW, névleges hűtőteljesítménye 3,52 kW. Ez a modell képviseli a légkondicionáló piacon befektetett és elért legjobb arányt. A speciális 3D inverter technológia biztosítja a legjobb teljesítményt, miközben jelentős energiamegtakarítást tesz lehetővé.
Minimális hűtőteljesítmény (kW) 1,38
Maximális hűtőteljesítmény (kW) 4,31
A hűtés energiaosztálya A+++
SEER együttható 8,5
Becsült hűtési terhelés (W) 3500
Névleges bemenő hűtési teljesítmény (W) 977
Minimális fűtőteljesítmény (kW) 1,06
Maximális fűtőteljesítmény (kW) 4,38
Energiaosztályú fűtés A++
SCOP együttható 4,6
Becsült fűtési terhelés (W) 2600
Névleges fűtési teljesítmény (W) 977
Légáramlás (ErP) (m3/h) 584/477/395
Páramentesítő kapacitás (L/h) 1,2
Zaj (dB(A)) - UJ 39,5/33/25/21
Hangerő normál körülmények között (dB) - UJ 55≤
A készülék méretei (mm) - UJ 802 x 189 x 297
Csomagolási méretek (mm) - UJ 875 x 285 x 380
Nettó / bruttó súly (kg) - UJ 8,6/11,1
Zaj (db(A)) - VJ 54.5≤
Hangerő normál körülmények között (dB) - VJ ≤ 32
Hűtőközeg R32
Konzolok távolsága (mm) 452
A készülék méretei (mm) - VJ 765 x 303 x 555
Csomagolási méretek (mm) - VJ 887 x 337 x 610
Nettó / Bruttó súly (kg) - VJ 26,7/29,1
Funkciók 1W készenléti állapot; Éjszakai mód; Energiatakarékos funkció; Bio szűrő; Porszűrő; Ionizáló; Öntisztítás; Arany bevonat; Védőszelep fedél; Intelligens leolvasztás; Hibák észlelése és megjelenítése; Hűtőközeg szivárgásérzékelő; Indítás alacsony feszültségen; PTC kompresszor és kondenzátor fűtőberendezések; A sürgősségi munka funkciója; Hűtés -15 ° C hőmérsékleten; Fűtés -25 °C hőmérsékleten; Wi-Fi-kompatibilis; "Érzem a funkciót"; Kézi vezérlés; Mono és multikompatibilitás; Zajmentes kezelés; 3 légáramlási sebesség; Kétirányú kondenzátum-leeresztés; Fűtés 8°C-on; Automatikus lengés; Az útválasztó helyzetének memorizálása; 12 légáramlási sebesség; Automatikus üzemmód; Az utolsó mód memóriája; Időzítő; Turbo mód; Lágy indítás; Digitális kijelző